-
Friluftslivets ferdselsårer
Invitasjon til medvirkningsmøter Heim kommune inviterer til medvirkningsmøter i forbindelse med utarbeidelse av plan for friluftslivets ferdselsårer. Liabø: Tirsdag 17. mars, kl. 18:00-20:00, i kommunestyresalen på Heim tjenestetorg Liabø Kyrksæterøra: Tirsdag 24. mars, kl. 18:00-20:00 på kulØr'n
Hovedbiblioteket flytter!
Siste åpningsdag på hovedbiblioteket i Meierigården, Kyrksæterøra, blir fredag 27.oktober.Biblioteket ønsker ikke at noen lånetakere skal gå tom for lesestoff før hovedbiblioteket er på plass i nye lokaler på KulØr'n. Der for oppfordres det til å låne rikelig med bøker før biblioteket flytter fra Meierigården til KulØr'n.
- I uke 42 og 43 deler vi derfor ut ett gratis bærenett til alle som fyller det opp! Vi utvider selvsagt lånetida på det folk låner. På den måten er lånetakerne med på å hjelpe oss med flyttinga, informerer hovedbiblioteket på Kyrksæterøra, og legger til at innlevering av bøkene må skje etter åpninga av nybiblioteket 14. november.
Del på:
-
Terje Vigen på biblioteket
Kom til hovedbiblioteket for å oppleve Oliver Eirheim med sin fascinerende tolkning av Henrik Ibsen`s «Terje Vigen»! Med seg på forestillingen har han en krakk og lydkulisser fra Ove-Marius Nørstegård. Regien har "vår egen" Kristin Jaap tatt hånd om.
-
Det gode teateret med forestillingen: Jungelboken
-
Vårbrus i Valsøyfjord Kirke
-
Utetrening på Hellandsjøen
Eline Hansen tar initiativ til utetrening på Hellandsjøen, som skal legge grunnlaget for en strek kropp.