-
Dialogmøte prosjekt Dagsturhytta i Heim
Bestilling av StikkUt- krus og skåler
Nå er det åpnet for salg av Stikk UT krus og skåler for 2024, som deltakere kan kjøpe seg som premie dersom de har gått mer enn 7 turer. I år er det både ny leverandør og ny kunstner; Annika Østerbye fra reklamebyrået Tibe! Årets priser er 185 kroner for krus og 235 kroner for skål.Som tidligere år legger vi opp til at deltakerne kan velge å hente på Det blir selvfølgelig også mulig å bestille direkte for hjemlevering, men da med porto og ekspedisjonstillegg.
Vi tar opp forhåndsbestillinger, med frist 15. oktober. Krusene og skålene er ventet klar for levering i november/desember.
Les mer her:
https://www.stikkut.no/nyheter/bestill-rets-stikk-ut-krus-og-skl
StikkUt - koordinator i Heim, Tove Karin Halse Lervik, 90242585 Halsa Frivilligsentral
Vennlig hilsen +47 93 68 54 08 |
Del på:
-
Forestilling: Sykehusskjorta
-
Operettefest i Kristiansund, inkludert buss
-
StikkUT vinterturmål
Stikk UT! og opplev det fine lyset, tenn ett bål og se på stjernehimmelen. Vi ønsker oss gode vinterforhold, god glid på ski og muligheten for fine fotturer. Be gjerne med deg noen på tur oppfordrer Liv Synnøve Hoel i Friluftsrådet Nordmøre og Romsdal og Hilde Ellingsæter i Sunnmøre friluftsråd som er ansvarlige for Stikk UT!.
-
For en fest det ble!
Da er årets Lysfest på Kyrksæterøra over for denne gang. Rundt 500 personer var innom arrangementet som strakk seg fra båthavna til kulØr'n, via ei lyssatt sentrumsgate💚