-
Dialogmøte prosjekt Dagsturhytta i Heim
Fantastiske Trøndelag - Heim kommune
Bli med på en reise gjennom Trøndelag og få med deg alt det flotte som finnes i fylket - fra nord til sør. Ordførerne forteller om alt det fantastiske kommunene har å by på, mens bedrifter og næringsforeninger gir oss et innblikk i det lokale næringslivet. Denne uken er det Heim sin tur - her i Fantastiske TrøndelagDel på:
Flere nyheter
-
Forestilling: Sykehusskjorta
-
Operettefest i Kristiansund, inkludert buss
-
StikkUT vinterturmål
Stikk UT! og opplev det fine lyset, tenn ett bål og se på stjernehimmelen. Vi ønsker oss gode vinterforhold, god glid på ski og muligheten for fine fotturer. Be gjerne med deg noen på tur oppfordrer Liv Synnøve Hoel i Friluftsrådet Nordmøre og Romsdal og Hilde Ellingsæter i Sunnmøre friluftsråd som er ansvarlige for Stikk UT!.
-
For en fest det ble!
Da er årets Lysfest på Kyrksæterøra over for denne gang. Rundt 500 personer var innom arrangementet som strakk seg fra båthavna til kulØr'n, via ei lyssatt sentrumsgate💚